Ana Sayfa Haberler 2019 Marilyn Stafford FotoReportage Ödülü Kadın Fotoğrafçılarını Arıyor

2019 Marilyn Stafford FotoReportage Ödülü Kadın Fotoğrafçılarını Arıyor

281
0

Belgesel fotoğrafçılık ya da foto muhabirliği alanında çalışan bir kadın fotoğrafçıysanız ve bir sonraki projeniz için fon arıyorsanız Marilyn Stafford FotoReportage Ödülü tam da aradığınız şey olabilir. Bu sene üçüncüsü düzenlenen yarışma dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye çalışan projeleri bekliyor.

Mary Turner

Yarışma ister yerel ister küresel olsun önemli bir sosyal, kültürel, ekonomik ya da çevresel soruna parmak basan profesyonel kadın fotoğrafçıların belgesel fotoğraf çalışmalarını tamamlamalarını sağlamak amacıyla düzenleniyor. Bir sonraki projesinde kullanılmak üzere fotoğrafçıya verilecek ödül ise 2000 sterlin.  

Belgesel fotoğrafçılık ve foto muhabirliği alanlarındaki kadınları teşvik etmek amacıyla düzenlenen yarışma fotoğrafçılık kariyerinin herhangi bir aşamasında olan ve her milletten kadın fotoğrafçıya açık.  Ancak yarışmaya katılmak için fon aradığınız çalışmaya başlamış olmanız ve devam ettiğini göstermeniz gerekiyor. Ayrıca fon başvurusunda bulunmadan önce en az bir belgesel fotoğraf çalışmasını tamamlamış olmanız şart. Katılımcıların 18 yaş üstü olması gerekirken, yarışmaya katılmak tamamen ücretsiz.

Son başvuru tarihi: 15 Kasım 2019

Yarışma hakkında daha fazla bilgi almak ve katılmak için www.marilynstaffordphotography.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz