Ana Sayfa Haberler Daha Güçlü, Daha Hızlı; Zhiyun Crane 3S

Daha Güçlü, Daha Hızlı; Zhiyun Crane 3S

114
0

Dünyanın önde gelen kamera ve cep telefonu gimbalı üreticisi Zhiyun, Crane 3S ile geliyor. Geliştirilmiş güç ve yepyeni modüler tasarımı ile daha geniş bir uygulama alanı ve sezgisel kontrol sunuyor, hızlı takip sahnelerinden stüdyo çalışmalarınıza kadar farklı çekim ortamlarının gerekliliklerini yerine getiriyor.

Geliştirilmiş Motor Gücü

Zorlu çekim çalışmaları, karmaşık çekim ortamlarında çeşitli kamera ve aksesuarların kullanılmasını gerektirebilir. Crane 3S, Canon EOS 1DX, Blackmagic Pocket Cinema kameraları ve hatta Canon Cinema EOS, Sony FS ve FX serisi ve Red Digital Cinema kameraları dahil olmak üzere daha iddialı kamera kurulumları için 6,5 kg yük taşıma kapasitesine sahip yeni süper motorlarla yeniden tasarlandı.

Yepyeni Modüler Tasarım

Crane 3 LAB ile aynı temel tutamak tasarımını korurken, montaj noktalarının sayısını 3’ten 9’a çıkarıyor ve daha fazla yönlülük için modüler bir tasarım sunuyor. İsterseniz daha büyük kamera kurulumları için kolu uzatabilir, EasySling ve SmarSling Kolu ile de gimbalı nasıl tutmanız gerektiğine bağlı olarak iki farklı noktaya monte edebilirsiniz.

Yoğun Çekimler için Yeni Pil Paketi

Üç adet 18650 formatlı pil ile 12 saate kadar çalışabilen Crane 3S, daha büyük kurulumlarla uzun çekimleri desteklemek için, kamera ve gimballar için kompakt ve hızlı şarj sağlayan TransMount PowerPlus pil paketini tanıttı. 6 adet 18650 pili içeren paket 18 saatlik bir çalışma sunuyor.

Güvenilir ve Uyumlu Sistem

Yeni kilitleme sistemi, üç eksenin tümünü belirgin bir sallanma olmadan kilitleyerek, üst düzey bir güvenlik sağlar. Kurulumun yüzde yüz güvenli olması için modüler tasarım çift kilit ile geliyor. Yine güçlü tasarımı sayesinde şiddetli rüzgarlara karşı koyabiliyor.  

Görüntü Aktarımı Modülü

Zhiyun TransMount Görüntü İletim Modülü CRANE 3S ile de uyumlu. Verici ile video, akıllı telefonlar da dahil olmak üzere üç adede kadar izleme cihazına aktarılabiliyor. ZY Play uygulamasındaki ViaTouch 2.0 sistemi, sabitleyici, kamera ve izleme cihazları arasındaki iletişim boşluğunu doldurarak kamera ve gimbal parametrelerini uzaktan ve sezgisel olarak ayarlamanıza olanak tanıyor. ViaTouch 2.0 sistemi ayrıca gimbal için görselleştirilmiş bir uzaktan hareket kontrolü sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz