Ana Sayfa Gizlilik

Gizlilik

Toplanan ve işlenen kişisel veriler, Zoom Akademi’nin koruması altındadır. Zoom Akademi, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat çerçevesinde kişisel verilerin güvenli şekilde muhafazasını ve hukuka uygun olarak işlenmesini sağlamak için teknolojik ve alt yapısal imkanlarını kullanarak, gerekli teknik ve idari tedbirleri almaktadır.

Kişisel veriler, Zoom Akademi tarafından Zoom Akademi Gizlilik Politikası kapsamında Kanun’a ve ilgili mevzuata uygun olarak işlenmektedir. Kanun kapsamında kişisel verileri işlenen gerçek kişiler, Zoom Akademi tarafından veri sorumlusu sıfatıyla işlenebilecek olan kişisel veriler ve bunların işlenme amaçları, aktarılabileceği alıcı gruplarına, toplanma yöntemi ve hukuki sebebi ile söz konusu kişisel verilere ilişkin hakları hakkında bilgi edinebilir.

Zoom Akademi tarafından kişilere ait işlenen bilgilerin kendi bünyesindeki gruplarla (Zoom İthalat, Shopolympus) paylaşmakta olup bunlar dışındaki farklı 3. firma veya şahsi kişilerle paylaşmamakta ve koruma altında tutma hakkını saklı tutmaktadır.