Ana Sayfa İnceleme Hareket kontrolünde yeni bir dönem başlıyor; SYRPGenie II Pan Tilt

Hareket kontrolünde yeni bir dönem başlıyor; SYRPGenie II Pan Tilt

198
0

SYRPGenie II Pan Tilt, timelapse, video, panorama ve daha fazlası için tam pan ve eğim kontrolü ile karşımızda. Bağımsız bir Pan Tilt kafası olarak kullanmak için veya 3 eksenli hareket kontrol aracı için Genie II Linear ile birleştirme olanağı sunuyor. Bu sayede hem pan hem tilt hem de yüzeysel hareket kabiliyetini bir arada bulunduruyor. Genie II Pan Tilt ile daha yaratıcı açıları yakalamanızı sağlayan 180 derecelik tilt hareketi yapabilir, timelapse ve panaroma hareketlerini rahatça kullanıp keyifli videolar yaratabilirsiniz. Hem pan hem de tilt olarak tasarlanmış olan bu modelde video özgürlüğünüzün sınırlarını zorlamaya hazırlanın.

Akışkan video yapısı sayesinde atlama olmadan slider üzerinde videolarınızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca Pan Tilt kafanın sadece 1.4kg olan ağırlığı, cihazı çantanızda rahatlıkla taşıyabilmenizi sağlıyor. Syrp Genie II Pan Tilt, Pan ve tilt modlarında 6kg’ a kadar cihaz taşıyabilirken, Tilt modunda ise 60 dereceden fazla olan durumlarda 3kg taşıma olanağına sahip.

Batarya ömrü olarak timelapse modunda 12 saate, video modunda ise 8 saate kadar enerji sunuyor. 3 saatte ise bataryanın tam dolum kapasitesi mevcut. Ayrıca 100’ den fazla farklı DSLR ve video kamera ile uyumlu. Genie’ nin kendine özgü programı sayesinde rahatça hareket kabiliyetine sahip bir cihaz yaratmış olup videolarınızı çok rahat bir biçimde çekebilirsiniz.

Syrp Genie II Pan Tilt her zaman yanınızda.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz