Ana Sayfa İnceleme Kompakt Çözümün Adresi Manfrotto MVKBFRT-LIVE

Kompakt Çözümün Adresi Manfrotto MVKBFRT-LIVE

159
0

Manfrotto Befree Live, hareket halindeyken bile maksimum performans isteyen hobi kameramanları ve az yer kaplamasını isteyen kameramanların kullanabileceği en kompakt seyahat video tripod kiti. Kompakt boyutu sayesinde her yere taşınması kolay ve DSLR’ler, kompakt sistem kameraları veya küçük kameralar ile video kaydı için ideal bir yapıya sahip. Kameraları her türlü arazide mükemmel bir şekilde sabit tutmak için geliştirilen bir ürün.Bu model, hızlı, kullanımı kolay, kompakt bir çözüm arayan herkesi tam anlamıyla tatmin etmek için Manfrotto tarafından geliştirilen M Kilidi adı verilen yeni bir kilitleme sistemi sunuyor.  Dahası, M-Lock çıkıntılı parçalara sahip değil ve mekanizması kafanın etrafında mükemmel bir şekilde kapanıyor ve Befree Live’ın saklama cebinden zahmetsizce içeri girip çıkabilmesini sağlıyor.Ergonomik bacak açısı hem sağlak hem de solak video kameramanları tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır, herkesin çekim açılarını doğru olarak değiştirmesini ve elde etmek istedikleri çekime odaklanarak doğru tripod yüksekliğini bulmasını sağlıyor. Bu yenilikçi modele, aynı zamanda Manfrotto’nun profesyonel 190 ve 055 tripodları gibi bir EASY LINK girişi sağlanıyor ve bu sayede video kameralarının çekimlerinde ihtiyaç olacak mikrofon, ışık gibi aksesuarlar ekleyerek yaratıcılığını artırmalarına olanak sağlıyor.

Befree Live’ın küçük boyutu, sağlamlıktan veya görüntü kalitesinden ödün veriyor anlamına kesinlikle gelmemeli. Bu çözüm, pan ve tilt üzerinde akışkan bir sürükleme sistemine sahip olan ve kayan video plakası sayesinde kameranızın mükemmel dengesini koruyan Befree Live Fluid Head sayesinde çok yumuşak hareketleri garanti ediyor ve sizi çekimlerde oldukça rahatlatıyor. Malzeme kalitesi diğer Manfrotto tripodları gibi üstün kaliteyi sizlere sunuyor.

Kullanımı ve kurulumu kolay olan Befree Live Fluid Head, kafa kaydırma ve eğme hareketlerini ayrı ayrı kilitleyen ve açan iki adet açma / kapama düğmesiyle donatılmış durumda. Sadece 1.64kg ağırlığa sahip olan Manfrotto Befree, 4kg taşıma kapasitesi sayesinde ise ekipmanlarınızı güvenle kullanmanıza yardımcı oluyor. Küçüldüğünde ise 40cm’ e kadar ufalabilen Befree 150cm’ e kadar uzayabiliyor. Maksimum 60, minimum -30 dereceye kadar olan sıcaklıklarda kullanılabiliyor.Bu hafif seyahat tripodu taşınabilirlik, sağlamlık, kolay kurulum ve kullanımın en uygun kombinasyonunu oluşturuyor. Kişisel kamera yetenekleriniz artık Manfrotto kalitesi ile birleşecek.

Ürün hakkında daha fazla bilgi veya satın almak için shop.olympus.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz