Ana Sayfa İnceleme Manfrotto MSCOMPACTACNBK Tripod

Manfrotto MSCOMPACTACNBK Tripod

89
0

Herkese merhaba bu bölümde Manfrotto’nun hem cep telefonları hem de DSLR ve aynasız fotoğraf makineleri ile kullanılan bir modelinden bahsedeceğiz. Bu model üzerinde cep telefonu için bir clamp barındırarak telefonunuzu da aynı makineniz gibi sabitlemeye yaramaktadır.

Profesyonel bir görünüm arayan fotoğrafçılar ve videograflar için olmazsa olmaz bir tripod üretti Manfrotto. Bu şık siyah Compact Action tripod, siyah kaplamalı yüksek kaliteli alüminyumdan üretilmiştir. Giriş seviyesi bir DSLR ve ve aynasız fotoğraf makinelerinizi standart lenslerle veya akıllı cep telefonunuzu bir makine gibi kullanarak film ve fotoğraf çekmeyi seviyorsanız bu tripod tam size göre.

Compakt Action Smart tripod, hızlı ayarlar ve sabit kilit için kullanımı kolay ve akışkan kaydırma tekerleği kilitleme mekanizmasına sahip ergonomik bir joystick kafasına sahiptir. Ayrıca rahat bir kavrama özelliği vardır, zahmetsizce fotoğraf ve görüntü yakalamanızı sağlar. 1,2KG’ lık hafifliği ile her yere taşıyabilme imkanına sahiptir. Telefon ya da fotoğraf makinesi taşıma ağırlığı ise 1,5KG’ dır. Tutkulu bir vlogger iseniz veya sadece sabit çekimler yapmayı seviyorsanız, Compact Action Smart kafası fotoğraf / film seçici kullanılarak fotoğraftan film moduna kolayca geçirilebilir. Ayrıca üzerindeki cep telefonu tutucusu sayesinde hem telefonunuzu istediğiniz zaman tripod üzerine koyabilir çıkarttığınız zamanda fotoğraf makineniz için iyi bir tripod olabilir. Evde canlı yayın yapmak isteyen kişiler için çok güzel bir tripod. Instagram veya Facebook üzerinden yayınlayacağınız videolarda titreşimi en aza indirmesi için tasarlanan bir başlığı mevcuttur.

Özellikler

Ağırlık: 1.201 kg

Üst Ek: 1/4″ vida

Bacak Bölümleri: 5

Minimum Yükseklik: 44 santimetre

Kafa Kilitleme: Evet

Maksimum Yükseklik (Orta Sütun Aşağıdayken): 133 cm

Maksimum Yükseklik: 155 cm

Kapalı Kayıt: 45.3 cm (santimetre)

Emniyetli Yük Ağırlığı: 1,5 kg

Taşıma Çantası Dahil: CBAG-BK

Renk: Siyah

Ön Eğim: -30 ° / + 90 °

Yanal Eğim: -90 ° / + 90 °

Bacak Tipi: Tek

Bacak Açıları: 21 °

Bacak Kilidi Tipi: Flip Kilidi

Malzeme: Alüminyum Teknopolimer

Maksimum Çalışma Sıcaklığı: 60 ° C

Minimum Çalışma Sıcaklığı: -30 ° C

Panoramik Dönüş: 360°

Plaka Tipi: YUVARLAK-PL

Bu yazımızda da Manfrotto MKSCOMPACTACNBK modelinden bahsetmiş olduk. Hem uygun fiyatlı hem de çok yönlü kullanım sunan bu tripod kullanıcılar için güzel bir seçenek olacak. Manfrotto arge konusunda çalışmalarına devam ederek son kullanıcı için en iyi çözümleri üretmeye ve sizi mutlu etmek anlamında en doğru ürünü üretmede öncü bir firma. Bu sayede günlük çekimlerinizde kendinizi daha rahat hissedeceksiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz