Ana Sayfa İnceleme Manfrotto MVH502AH,028B Video Tripod Kit

Manfrotto MVH502AH,028B Video Tripod Kit

165
0

Manfrotto MVH502AH,028B dayanıklı malzeme özelliğine Manfrotto patentli köprüleme teknolojisi ile, popüler 501HDV üzerinden daha gelişmiş bir versiyona geçtiğini temsil ediyor. Manfrotto MVH502AH uygun fiyatlı ve dikkate değer tam özellikli profesyonel başlık ile beraber artık çekimlerinizde eksik bir yanınız kalmayacak. Bu sağlam ve akışkan kafa, kapasitesine göre kompakt kameralar ve DSLR video kameralarla sinema hareketlerini gerçekleştirmek için tasarlanmıştır. Akışkan kafa yapısı sayesinde videolarda atlama yaşanmadan temiz bir şekilde pan ve tilt yapma imkanına olanak tanıyor. Fabrika verilerine göre 502AH kafanın ağırlık kapasitesi 7kg olarak destekleniyor.

Ödüllü köprüleme teknolojisi sayesinde ayarlanması kolay olduğu gibi darbelere karşı da korunmasını sağlıyor. Pan ve tilt için bağımsız kilitler var ve her ikisi için de sürükle, sıfırdan maksimum seviyeye kadar sürekli bir aralıkta seçilebiliyor. Bu sayede kafayı güvenli ve yumuşak bir şekilde çalıştırmanıza olanak sağlıyor.

Manfrotto 028B triman kamera tripodu ise stüdyo ve dış çekim için üretilmiş olan sağlam tripod kategorisinde yer alıyor. Standart özellikler arasında tek bacak tasarımı, yerleşik su terazisi seviyesi bulunuyor. Farklı makinelerinin montajları için uygun sayılabilecek farklı vida aparatlarını kutu içerisinde barındırıyor. Bunun yanında Manfrotto 181B dolisiyle birebir olarak uyumlu.

Manfrotto 028B modelinin maksimum yüksekliği 227 cm ve bu sayede yüksek yerlerdeki çekimlerde dahi sizi yormadan iyi bir video çıkartmanıza olanak sağlıyor. Mükemmel dişli sistemi sayesinde tripodu rahatça yukarı çıkarabiliyorsunuz. Kapalı uzunluk konusunda ise 82 cm’lik boyutu sayesinde çok fazla yer kaplamadan güzel bir şekilde ürünü saklayabilir veya konumlandırabilirsiniz. 028B sağlam yapısı sayesinde yere tam olarak sıkıca tutunup makinenin düşmesini ya da sarsılmasını önlüyor. Alüminyum malzeme kullanılan 028B modelinin sadece kendisinin taşıma kapasitesi ise tam 12kg. Manfrotto 028B, video kafalarından farklı olarak fotoğraf çekim kafaları ile de iyi bir çözüm oluşturması için de tasarlanmıştır. Manfrotto sistem çözümleri konusunda ilgi çekmeye devam eden yeni modeller ile pek yakında karşınızda olacak.

Ürünü satın almak veya hakkında daha fazla bilgi edinmek için shop.olympus.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz