Ana Sayfa İnceleme Manfrotto MVKN12CTALL İncelemesi

Manfrotto MVKN12CTALL İncelemesi

257
0

Video sistemi, NITROTECH N12 sıvı video kafası (düz taban) ve 536 karbon fiber tekli bacak tripod kitinden oluşuyor.

NITROTECH N12 akışkan video kafası, bir kameranın ve aksesuarların 4 ila 12 Kg arasında hassas bir şekilde kontrol edilmesini sağlayan sürekli dengeleme sistemine izin veren bir piston mekanizmasından oluşan son teknolojiye sahip. Ayrıca harici bir monitör veya diğer aksesuarların takılmasını sağlayan kilitli mekanizma işlevine sahip 3/8”Easy Link yuvası bulunuyor. Bu sayede tripodunuza mikrofon, monitör ve ışık gibi aksesuarları rahatça takabiliyorsunuz.


Yan kilit mekanizması güvenli, hızlı ve kolay kamera bağlantısı sağlıyor. 100 mm yarı bilye sayesinde kafa, tripoda bağlanıyor. Kafa, ayağa tam uyacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. 536 karbon fiber tripodun 4 bölümü var ve 203cm maksimum yüksekliğe kadar stabil bir kontrol sağlıyor. 536’nın bacak açısı seçicileri, her bacağın birbirinden hızlı ve kolay ve bağımsız olarak ayarlanmasına izin veriyor. Tripodun temel faydaları arasında, kullanıcıların çalışma yüksekliği açısından esneklikten yararlanmalarının yanı sıra tripod kafasının üzerinde bulunan ışıklı su terazisi sayesinde gece ışık olmayan ortamlarda dahi düz zemine göre ayar yapılmasını kolaylaştırması yer alıyor. Kullanmış olduğu plate modeli 505PLONGRL. Manfrotto 536’nın ise kendi taşıma kapasitesi tam 25kg.

Manfrotto MVKN12CTALL aynasız fotoğraf makinesi, DSLR ve video kameraların çoğunu taşıyacak kapasitede bir performans gösteriyor. 12kg’a kadar üzerine rahatça yük bindirebiliyorsunuz. Bunun dışında Manfrotto karbon tripodun ekstra avantajlarından bahsedecek olursak alüminyum tripodlara nazaran hem daha hafif hem de titreşimi en iyi şekilde engellemesi geliyor. Kendi yastıklı taşıma çantası ile geliyor. Manfrotto MVKN12CTALL’ ın maksimum çalışma sıcaklığı 50 derece, minimum çalışma sıcaklığı ise -15 derece olarak ayarlandığından çalışma aralığını rahatlıkla yakalayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz