Ana Sayfa Haberler Olympus, Red Dot Tasarım Ödülünün Sahibi Oldu

Olympus, Red Dot Tasarım Ödülünün Sahibi Oldu

208
0

9 Temmuz’da Almanya’da gerçekleşen dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden biri olan The Red Dot ödülleri sahiplerini buldu.

Olympus PEN E-PL9 kamerası ve kablosuz dikte cihazı DS-9500, geceden Ürün Tasarımı ödülünü alarak ayrıldı. Sadece mükemmel görüntü kalitesi, kullanımı kolay ve akıllı telefon bağlantısı olan kameralar yaratmaya değil aynı zamanda iyi tasarımın da olmazsa olmazlardan olduğuna inanan Olympus kompakt ve hafif dijital kamerasıyla dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden birinin sahibi oldu.

Geceden bir başka Ürün Tasarımı ödülüyle dönen profesyonel kayıt cihazı DS- 9500 ise e-mail yoluyla kablosuz transfere izin verirken, gürültülü ortamlarda kolaylık sağlaması için gelişmiş iki mikrofon sistemine sahip. Bu özellikler günlük yaşamda daha fazla esneklik ve özgürlük verirken aynı zamanda etkili bir iş akışı da sağlıyor. Red Dot Ürün Tasarım ödülü ise DS-9500’ün kazandığı tek ödül değil, profesyonel kayıt cihazı bundan önce de Danimarkalı donanım test platformu olan Tweak tarafından 10 üzerinden 9,5 puan alarak “Harika Ürün” ödülüne layık görülmüştü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz