Ana Sayfa Haberler Olympus’tan Yılbaşı Kampanyası

Olympus’tan Yılbaşı Kampanyası

228
0

Olympus’tan yılbaşı hediyeniz hazır!

20 Aralık 2019- 15 Ocak 2020 tarihleri arasında alacağınız her Olympus M.Zuiko Pro Lense, 500 ile 750 TL arasında geri ödeme kazanma şansını kaçırmayın. Stoklar ile sınırlı bu fırsatlardan yararlanmak için aldığınız lensleri 20 Ocak 2020 tarihine kadar katılım formunu doldurarak kayıt yaptırmanız gerekiyor.

PROMOSYON KURAL VE ŞARTLARI

1. Zoom İthalat bir satış promosyonu yürütmektedir

2. Geri ödeme talep edebilmek için, promosyon dahilindeki satın almalar 20.12.2019 ve 15.01.2020 tarihleri arasında yapılmış olmalıdır. Faturada bu satış tarihi açık şekilde gözükmelidir

3. Talepler 20.12.2019 ila 15.01.2020 tarihleri arasında gönderilmelidir. Bu tarihten sonraki talepler dikkate alınmayacaktır.

4. Kampanya dahilinde kazanacağınız geri ödeme tutarları ve kampanyadaki lensler; 

OLYMPUS LENS 12-100MM 4.0 IS PRO BLACK – 600 TL

OLYMPUS LENS 12-40MM 2.8 M.ZUIKO PRO BLACK – 500 TL

OLYMPUS LENS 17MM 1,2 PRO BLACK – 700 TL

OLYMPUS LENS 25MM 1,2 PRO BLACK – 700 TL

OLYMPUS LENS 40-150MM 2.8 M.ZUIKO PRO BLACK – 750 TL

OLYMPUS LENS 45MM 1.2 PRO BLACK – 700 TL

OLYMPUS LENS 7-14MM 2.8 PRO BLACK – 750 TL

5. Zoom İthalat ikinci el ürünler için yapılan başvuruları dikkate almayacaktır. Seri numarası, isim, banka detaylarında benzerlikler ve çift gönderimler dikkatle incelenecektir.

6. Geri ödeme talebi sadece zoomakademi.com sitesi üzerinden yapılabilir.

7. Geri ödeme talebinde bulunmak için, katılımcılar çevrim için başvuru formunda yıldız ile işaretli alanları doğru şekilde doldurmalıdır. Adı, soyadı ve banka detayları, paranın aktarımı ve katılımcının kimliğini doğrulamak için gereklidir. E-posta adresi ise katılımcı ile iletişim içinde bulunmak için gereklidir. Ürün seri numarası Zoom İthalat tarafından kontrol edilecektir. Ayrıca katılımcı ürünle ilgili faturayı tam ve okunaklı şekilde yüklemiş olmalıdır.

8. Kayıt ardından, katılımcı talebin alındığını ve kontrol edildiğini bildiren bir otomatik e-posta alacaktır.

9. Para transferi, talebiniz onayladıktan sonra 30 iş günü alabilir. Para transferi sırasında hesabınızın olduğu banka, bankanız ile aranızdaki sözleşmeye göre kesinti yapabilir. Herhangi bir kesinti durumunda lütfen bankanızla görüşünüz. Yapılacak muhtemel kesintiler tamamen bankanız ile ilgili olup Zoom İthalat’un kontrolü dışındadır.

10. Bu promosyon sadece ilk alıcı için geçerlidir ve ürün modeli başına bir kişi ve bir talep ile sınırlıdır. Firma, organizasyon, kurum veya Zoom İthalat bayilerinden gelen talepler dikkate alınmayacaktır. Ayrıca Zoom İthalat çalışanları bu promosyondan yararlanamaz.

11. KDV ödenmediği durumda Zoom İthalat talebi reddetme hakkını saklı tutar.

12. Zoom İthalat yanlış ve eksik talepleri reddetme hakkını saklı tutar. Hasarlı, eksik talepler ve faturalar geçersizdir.

13. Bayiden geri iade alınmış ürünler bu promosyon için geçerli değildir. Zoom İthalat bu durumda ürün geri alınmış ürün olup olmadığı kontrol etme hakkını saklı tutar ve müşteriden para iadesi talep edebilir.

14. İki tarafında suçu olmayan ve imkansız hale getiren Force Majeure yüzünden kontrol dışı olaylar sonucunda Zoom İthalat sorumlu olmayacaktır.

15. Zoom İthalat promosyonu herhangi bir anda bitirme hakkını saklı tutar.

16. Bu promosyonda yer alan ürünler stoklarla sınırlıdır. Promosyon sürecinde bayilerin ürünleri stoklarında bulunduramaması Zoom İthalat’ın sorumluluğunda değildir.

17. Geri ödeme talebini tasdik eden katılımcılar burada yazan promosyon şart kurallarını okumuş, anlamış ve kabul etmiş olacak ve gönderdiği verinin doğru ve tam olduğunu garanti etmiş olacaktır.

18. Promosyon konusunda herhangi bir sorunuz varsa lütfen [email protected] adresine e-posta gönderiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz