Ana Sayfa Haberler Piyasanın En Güçlüsü; Manfrotto Pro Rugged Hafıza Kartları

Piyasanın En Güçlüsü; Manfrotto Pro Rugged Hafıza Kartları

130
0

Manfrotto artık hafıza kartları piyasasında da boy gösterecek. Kendisini tripodları, aydınlatma desteği ve aksesuarlarıyla tanıdığımız Manfrotto, Pro Rugged hafıza kartı serisini tanıtarak, hafıza kartı pazarına hızlı bir giriş yaptı. Ve kendisinden beklenildiği üzere piyasanın en iyisi olma iddiasına sahip.

Seri SD, CF ve microSD formatlarında mevcutken, bütün seri tek parçalık, fazlasıyla sağlam bir tasarıma sahip. SD/microSD kartları su ve toz geçirmez yapısıyla 72 saate kadar su altında kaldığında dahi herhangi bir zarar görmeksizin suyu ve yabancı maddeleri sisteminden uzak tutmayı başarabiliyor. Ne yazık ki bu özellik CF kartlarında mevcut değil.

Her iki SD kartı da -25 ° C ila 85 ° C arasındaki sıcaklık değişimlerine dayanırken, sıradan SD kartlardan 3 kat daha güçlü bir yapıya sahip. Daha spesifik olmak gerekirse SD kartlar 20 kg’a kadar darbelere dayanırken, CF kartlar da bu sınır 36kg’a kadar çıkabiliyor.

Hız konusuna gelirsek Manfrotto SD, microSD ve CF kartları sırasıyla 280/250, 90/90 ve 160/130 okuma/yazma hızına sahip.

Pro Rugged SD kartlar V90 sınıfına aitken kusursuz 4K, 6K, 3D ve Full HD sinema kalitesinde videolar için ideal bir kullanım sunuyor. MicroSD kartlar ise V30 sınıfına ait ve 4K çekimleriniz için ideal.

Piyasanın en sağlam hafıza kartı iddiasıyla pazara hızlı bir giriş yapan Manfrotto DSLR, CSC, video kamera, drone, aksiyon kamerası, gimbal ve daha fazlası için en yüksek performansı elde etmeniz için tasarlandı.

Çekimlerinizin vazgeçilmezi olmaya aday hafıza kartlarının fiyatları ise şöyle; 64GB SD 115 dolar, 128GB SD 225 dolar, 64GB microSD 32 dolar, 128GB microSD 42 dolar, 64GB CF 80 dolar ve son olarak 128GB CF ise 150 dolardan piyasaya sunuldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz