Ana Sayfa Haberler Profoto Gücüne Güç Katıyor

Profoto Gücüne Güç Katıyor

157
0

Mükemmel güç sağlaması, ideal taşınabilirliği ve daha birçok özelliği ile geçen sene piyasaya sürülen Profoto B10 fotoğrafçılıkta standartlarını belirlemeye devam ederken, Profoto şimdi de 500W’lık enerji çıkışına sahip B10 Plus Air TTL ile B10 serisini bir adım ileri taşıyor. Tamamen dolu bir bataryayla 200’e kadar tam güç yanıp sönerken, pil şarjı 90 dakikadan daha kısa sürede doldurulabiliyor.

2500 lumen LED ışık kapasitesiyle model veya video çekimlerinizde 75 dakika kesintisiz çekim yapabilir ve ayarlanabilir renk sıcaklığı ile ortam ışığını dengeli bir şekilde karıştırarak harikalar yaratabilirsiniz.

B10 Plus Air flaşını da tıpkı B10 gibi Profoto A1 ile herhangi bir Profoto AirTTL uzaktan kumandası ile kablosuz olarak tetikleyebilir, kontrol edebilir veya Profoto uygulamasıyla bağlayabilirsiniz. Uygulama sayesinde, akıllı telefonunuzun ekranından tüm ayarları görüntüleyebilir ve kontrol edebilir, akıllı telefonunuzla yaratıcı çekim deneyimi yaşayabilir ve en son yükseltmeleri indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz