Ana Sayfa İnceleme SYRP Genie Hareket Kontrolü Time-Lapse Cihazı

SYRP Genie Hareket Kontrolü Time-Lapse Cihazı

205
0

Hızlandırılmış fotoğrafçılık ve gerçek zamanlı video yaratıcısı ile karşınızdayız. SYRP GENİE boyutları itibari ile, çantanızda çok az yer kaplar. Hem kaydırma hem de doğrusal hareket kontrolüne izin veren Genie, Slider ve tripodlar gibi standart donanıma bağlanır. Basitçe tripodunuza takıp isteğe bağlı olarak video kamera seçiminizde geniş bir yelpaze sunuyor. Bunun en büyük nedeni ise hem timelapse için uyumlu olan kabloları hem de 15 kg taşıma kapasitesi sayesinde birçok seçenek yaratıyor. Yıldız pozlama, gece ve gündüz geçişlerinde kullanılacak timelapse, drama videoları ve doğrusal harekette sınır tanımayan açısı ile SYRP GENİE maksimum kaydırma hızında bile takılmadan akışkan videolar yaratmanızı sağlıyor. Kutu içerisinden çıkan 3 metrelik özel üretilmiş ip sayesinde takacağınız slider üzerinde motion control ile sınırsız motorlu slider heyecanını yaşayabilirsiniz.

4 saatlik şarj ile birlikte kameranızın ağırlığına bağlı olarak yaklaşık 48 saate kadar timelapse, 6 saate kadar video modunda çalışma süresi sağlıyor. Genie, dokuz büyük markadan yaklaşık 130 kamerayla uyumlu ve gün geçtikçe birçok model için güncelleme gelmeye devam ediyor. Ekstradan alacağınız kablo ile fotoğraf makineniz ve video kameranıza uygun seçeneği bulup özel videolarınızı çekebilirsiniz. Genie’ de bulunan büyük ekran sayesinde rahatça ayarlarınızı yapıp kontrolünüz için gerekli olan programlamalarınızı yapabilirsiniz. Slider üzerinde rampa olsa bile farklı açılarda güçlü bir şekilde hareket edebilecek şekilde tasarlanmıştır. Otomatik başlatma modunda, bir kayda başlamak için bir geri sayım sayacı veya alternatif olarak çekiminize başlamak istediğiniz saati ve tarihi ayarlayabilirsiniz.

İçinden çıkan 2 tabla sayesinde isterseniz slider üzerinde kaydırma hareketi, isterseniz ise tripod üzerinde sadece pan hareketi sağlama şansınız bulunduğundan dolayı birçok açıda fotoğraf ve video ortaya çıkarabilirsiniz. Ekstradan alacağınız Magic Carpet slider, Genie Mini pan-tilt bracket ve Syrp Genie Mini sayesinde hem kaydırma hareketi, hemde pan-tilt hareketini aynı anda yapabilirsiniz.

Ürün kendi başına ise 1.6kg ağırlığında olması sebebi ile çok fazla ağırlık yapmıyor. Diğer SYRP tarzı olan elektronik aletler kadar karmaşık kablolara sahip değil ve çantanızda ufak bir yer kaplıyor. Yani SYRP Genie, videolarınızın vazgeçilmez elemanı olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz