Ana Sayfa İnceleme Syrp Genie II Linear İncelemesi

Syrp Genie II Linear İncelemesi

115
0

Merhaba. Bu yazımızda SYRP Genie II Linear anlatımı ile karşınızdayız. SYRP Genie II Linear modeline göz gezdirdiğimizde bakalım ne gibi özellikleri barındırıyor?

Özel üretilmiş halatı sayesinde azaltılmış sürtünme ve kolay kurulum için çabuk açılan bir kamera plakası, SYRP uygulamasıyla akıllı telefon ve tablet kontrolü sağlayabilirsiniz. Sessiz çalışma ve kompakt taşınabilir tasarımı Genie II Linear’ı seyahatinizin neredeyse her anında kullanmanıza olanak tanıyor ve taşınabilir boyutları sayesinde istendiği zaman kompakt hale gelebiliyor.

Ana üniteyi kaydırıcınızın platformuna takın ve birlikte verilen Genie ipi doğru şekilde gerin, ardından ayarlamalar ile Genie II linear otomatik olarak ipin uzunluğu boyunca kayabilir. Bluetooth ile bağlanan bir akıllı telefon sayesinde Genie II Linear’ı kablosuz olarak kontrol edebilir ve Genie II Pan Tilt Başlığı ile birlikte kullanıldığında, daha gelişmiş çekimler yapmak için 3 hareket eksenine erişebilirsiniz. Bu sayede fotoğraf makineniz ya da video kameranız hem yüzeysel olarak kayar ve aynı zamanda hem pan hem de tilt hareketine izin verir.

Uygulama üzerinde kullanabileceğiniz gece-gündüz hızlandırılmış pozlama, HDR Timelapse, 360° Hızlandırılmış, Çok Sıralı Panorama özellikleri bulunuyor ve farklı çekimlere olanak tanıyor. Yüzeysel olarak 7.5 kg taşıma kapasitesine sahip olan SYRP Genie II Linear, dikey olarak ise 5 kg taşıma kapasitesine ulaşıyor. Cihazın tek olarak kendi başına ağırlığı ise 900 gram. 2600 mAh bataryası sayesinde timelapse modunda 14 saate kadar, video modunda ise 8 saate kadar çalışma imkanı veriyor. 3 saatte ise tam kapasiteli pil dolumu sağlanıyor. SYRP Genie II Linear, Genie II ve Magic Carpet kitleri ile tam uyumlu olarak çalışıyor. Klip, belgesel, timelapse konularında işinizi kolaylaştıracak olan SYRP en zor anınızda yanınızda olmaya devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz