Ana Sayfa İnceleme Syrp Genie Mini

Syrp Genie Mini

305
0

Syrp Genie Mini adından da anlaşılacağı üzere kompakt, yumuşak kaydırma hareketleri barındıran timelapse veya gerçek zamanlı video oluşturmak için taşınabilir ve kullanımı kolay bir cihaz. Fotoğraf makinenizle tripod ya da slider tarzı ürünlerinizin arasına konumlandırabileceğiniz ve yatay düzlemde 4, dikey düzlemde ise 3kg ağırlığında kameralarla 360° kaydırma hareketi sağlayan dahili bir motora sahip. Kontrol ve kurulum hem Bluetooth bağlantısı hem de iOS ve Android cihazlar için Syrp Genie App kullanılarak kablosuz olarak yapılıyor. Dahili olarak bulunan lityum-iyon pil, pilin yeniden şarj edilmesi için bir mikro-USB kablosuyla şarj ediliyor ve 48+ saat timelapse, 5+ saat tek bir şarjla kesintisiz sürekli kaydırma sağlıyor.

Genie Mini, isteğe bağlı olarak ekstradan alınacak bağlantı kabloları ile DSLR’ler, aynasız kameralar ve video kameralar dahil olmak üzere yüzlerce farklı kamerayla uyumlu bir cihaz. SYRP Genie Mini modeli maksimum hızda 360 derecelik bir açıyı 33 saniye olarak kat ediyor. Bu sayede videolarınızda herhangi bir atlama yaşamadan sorunsuzca kaydırma işlemlerini sağlayabiliyorsunuz. iOS ve Android cihazlara SYRP Genie APP üzerinden Bluetooth ile bağlantı kurarak çalışmaya başlayabilirsiniz. SYRP Gene Mini sadece panaroma ve tilt anlamında hareket etmektedir. Bunun dışında isteğe bağlı olarak 2 eksenli hareket kontrolü için Syrp Genie ile birleştirilebilir (sistemleri bağlamak için isteğe bağlı senkronizasyon kablosu kullanarak).

SYRP Genie Mini modeline ek olarak SYRP döner platformu sayesinde ürün fotoğrafları ve videolarını 360 derece çekmeniz mümkün hale geliyor. Bu sayede web sitesi, e-ticaret platformlarına içerik üretme imkanına sahip olacaksınız. SYRP pan ve tilt hareketlerinizi kullanmanız için oluşturacağınız ayrı ayrı kitleri size sunuyor. Haricen alacağınız SYRP Genie Mini ve pan-tilt kolu ile makineniz tripod üzerinde iken eş zamanlı olarak pan ve tilt hareketini sağlamış olacak. Böylece farklı açılardan timelapse ya da normal video oluşturarak fark yaratmış olacaksınız.

230 gr ağırlığı bulunan SYRP Genie Mini modeli hem cebe hem çantanıza kolay bir şekilde sığacak ve ağırlık yapmayacak şekilde tasarlanmış. 3 saatte full şarj kapasitesine ulaşan SYRP Genie Mini son derece hızlı bağlantı imkanı tanıyan Bluetooth 4.0 teknolojisine sahip. Aynı zamanda haricen alınacak aparat ile SYRP Genie Mini üzerine cep telefonu bağlayarak kameranızdaki özel çekim modlarını kullanabilirsiniz. Zor videoların kolay çözümü olan SYRP her zaman yanınızda.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz