Ana Sayfa Adaptör Viltrox Adaptörleri Nasıl Güncellenir?

Viltrox Adaptörleri Nasıl Güncellenir?

88
0

Herkese merhaba. Bu yazımızda kısaca Viltrox adaptörlerinizi nasıl güncelleyeceğinizden bahsedeceğiz. Güncel olarak uyumlu modelleri kullanmak ve adaptörün son güncellemelerini indirmek için aşağıdaki yöntemleri kullanmamız gerekmektedir. Gelin adım adım ilerleyelim.

  • İlk yapmanız gereken şey listeden adaptörünüzü seçmek olacak. Burada dikkat edilmesi gereken kural güncellemeyi indirmeden önce lens adaptörünün sürüm numarasının web sitesinin sürüm numarası ile aynı olup olmadığını karşılaştırmak. Eğer elinizdeki adaptörde bulunan sürüm numarası linkte bulunan sürüm numarası ile aynıysa, güncelleme yapmanıza gerek yoktur.
  • Lens adaptörünüzü uyumlu bir kablo ile bilgisayarınızın USB portuna bağlayın.
  • Yeni sabit sürücünüz belli bir süre sonunda bilgisayarınızda belirecektir ve onu gördükten sonra aşağıdaki adıma geçebilirsiniz
  • Linkten güncel olan adaptör dosyasını bilgisayarınıza indirin ama yukarıda belirttiğimiz gibi sürümler aynı ise indirmenize gerek yoktur, adaptörünüz güncel demektir.
  • Dosyayı açın ve * .vtx uzantılı dosyayı yeni tanıtmış olduğunuz adaptörün sürücüsü olan kısma gelerek kopyalayıp yapıştırın.
  • Kopyaladığınız dosya adaptörünüze geldiyse güvenli çıkış yaparak adaptörü bilgisayarınızdan çıkartın.

Bütün bu işlemlerden sonra en güncel sürümlü adaptörü kullanıyorsunuz. Adaptörün daha stabil çalışması ya da varsa yeni lens eklenmesi gibi durumlar için ürünün güncellemesini belirli aralıklar ile kontrol etmeniz gerekiyor eğer adaptörde bir yenilik yoksa güncelleme gelmeyecektir.  Attığım linkteki Çin alfabesini çevirebilmek için Google Chrome adlı tarayıcıyı kullanabilirsiniz. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz