Ana Sayfa İnceleme Viltrox VL-600T İncelemesi

Viltrox VL-600T İncelemesi

192
0

Viltrox VL-600T’nin bi-color özelliği sayesinde 3300-5600K arasında sıcaklık değerlerine ulaşabiliyorsunuz. Batarya yuvası olarak 2 adet pil alabilen bu ring light, uzun süreli kullanıma uygun olan SMD LED ışıklarını kullanıyor. Renk sıcaklığı dışında parlaklık oranını dahi ayarlama imkânınız da bulunuyor. İç ve dış mekân çekimlerinde, portre veya düğün fotoğrafçılığı, makyaj vb. çeşitli sahneler için rahat bir ışık kaynağı sağlıyor. Dijital ekranı sayesinde doğru ışık bilgisini görüp çekimlerinizin ışık değerlerini ona göre ayarlıyorsunuz. Kutu içerisinde gelen uzaktan kumanda sayesinde artık ışık kaynağının yanına gitmeden sorunsuzca ayarını yapabilme imkanına sahip oluyorsunuz.

Işık değerlerini %20 ile %100 arasında istediğiniz bir değerde ayarlayabiliyorsunuz. 3400LM parlaklığı bulunuyor. Ortalama şarj değerleri pil boyutuna göre değişiyor fakat standart aralığı olarak dolu bir F970 pil ile yaklaşık olarak 2.5 saate kadar sürekli ışık kaynağı sunuyor. CRI değeri olarak ≥ 95 geçiyor, bu da rengin doğruluğu konusunda size referans olarak yüksek performans verdiğinin kanıtı. F570/F770/F970 pillerini kullanan Viltrox VL-600T batarya yönünden piyasada bulunan çok kolay piller ile çalışıyor. Ortalama ürün ağırlığı ise 1260 gram. 18 inçlik ring light çapı sayesinde oldukça geniş bir alanı aydınlatma imkânı sunuyor.

HD LCD ekranı güneş altında dahi kolay görülmeyi sağlarken, içerisinde bulunan 392 adet led sayesinde çok sık ve titreme olmadan, gölge oluşturmadan kaliteli bir ışık yayılımı sunuyor. Arka tarafında bulunan dimer sayesinde çok rahat atlama yapmadan ayar yapabiliyorsunuz. Özellikle Youtuber ve Vlogger videoları çekenler dışında Instagram üzerinden kullanılan videolarda ve kuaförlerin vazgeçilmez bir ışık kaynağı olmayı başaran Viltrox, kalitesini müşteriye en yüksek performansta sunma yolunda çalışmalarına devam ediyor.

Ürün hakkında daha fazla bilgi veya satın almak için shop.olympus.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz