Ana Sayfa Haberler Zhiyun Katlanabilir Akıllı Telefon Gimbalı Smooth X ile Geliyor

Zhiyun Katlanabilir Akıllı Telefon Gimbalı Smooth X ile Geliyor

245
0

Kamera ve akıllı telefonda dünyanın en popüler gimbal markası olan Zhiyun, SMOOTH-X akıllı telefon gimbalıyla geliyor. Smooth- X sadece 246g ağırlığında ve kolayca çantanıza hatta cebinize sığan, avuç içi boyutlarında bir gimbal. Yeni ZY Cami uygulaması ise size hikayelerinizi yakalamanın ve oluşturmanın yeni ve farklı yollarını sunuyor. Cebinizde Smooth-X için yer açın!

Smooth X’in en büyük özelliği cebinize sığacak şekilde katlanabilmesi. Böylece akıllı telefonların egemenliğini ilan ettiği günümüzde ekstra bir aksesuar taşıma yükünüz de azalacak ve gimbalınız göreve her zaman hazır olacak.

Smooth-X’in öne çıkan özellikleri ise şöyle:

Anlık Manzara & Portre Geçişi– Gimbal manzaradan portre moduna geçişi sağlayan bir butona sahip.

Nesne İzleme- Bu özellik diğer büyük Zhiyun gimbalları ile aynı teknolojiyi kullanıyor, aynı özellik ama çok daha küçük boyutlarda. İstediğiniz nesneyi seçin ve gerisini SMOOTH-X’e bırakın, istediğiniz şey hep görüşünüz alanınızda kalacak.

Hareket Kontrolü– Samsung (ve belki de diğer telefon markaları) varsa, elinizle “dur” hareketi yaparak kamerayı başlatabileceğinizi biliyorsunuzdur. Smooth X yazılımı da benzer bir konsepte sahip, kameraya elinizi sallayarak veya “v” hareketi yaparak başlatmanızı sağlıyor.

Smooth X ayrıca, 26 cm’lik stabilize selfie çubuğu haline gelebilen genişletilebilir bir tutamağa sahip.

Zhiyun ZY Cami uygulamasıyla, gimbalı kontrol edebilir, düzenleme ve renk derecelendirme özelliklerinin yanı sıra bir dizi video ve hareket şablonuyla çekimlerinize yaratıcılık katabilirsiniz.   

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz